Umiejętności i prawidłowe odruchy nie zdadzą się na nic, jeśli nie będzie nimi sterował mózg kierowcy. Do bezpiecznego poruszania się na drogach potrzeba olbrzymiej wiedzy.

SmartDriving Theory to szkolenia, które dają potężną porcję wiedzy na temat wszystkich elementów bezpieczeństwa ważnych dla każdego kierowcy. To wiedza na temat wypadków, ich występowania i przyczyn. To również porcja wiedzy z zakresu psychologii kierowcy.

Jeśli szkolenia praktyczne na płytach poślizgowych dotyczą prawidłowych zachowań w trudnych warunkach na śliskiej nawierzchni, to co w takim razie możemy zrobić, by nauczyć kierowców odpowiednich zachowań na nawierzchni suchej, kiedy świeci słońce ? Średnio tylko 30% wypadków w Polsce co roku ma miejsce właśnie na śliskiej nawierzchni.

Nasze programy szkoleniowe teoretyczne mają za zadanie wypełnić tę ewidentną lukę. Wielu naszych Klientów na początku współpracy z powątpiewaniem podchodziło do faktu, iż teoria może być co najmniej tak skuteczna jak praktyka. I każdy z naszych Klientów po przeszkoleniu przyznaje, że wątpliwości były absolutnie nieuzasadnione. Każdorazowo oceniany przez uczestników naszych szkoleń teoretyczny program szkoleniowy od samego początku zachowuje fenomenalnie wysoką skalę ocen powyżej 4,5 (w skali 1-5). Potwierdza to naszą opinię, że o sprawach – wydawałoby się – oczywistych i wszystkim teoretycznie znanych – można mówić w niezwykle interesujący sposób, kładąc podwaliny pod pracę nad zmianą zachowań naszych uczestników w codziennym ruchu drogowym. Służymy rekomendacjami naszych Klientów.